Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Lothlorieni Gildraen naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Lothlorieni Gildraen
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Lothlorieni Gildraen


Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2007. Mar. 08.

Lothlorieni Gildraen naplója Empty
TémanyitásTárgy: Lothlorieni Gildraen naplója   Lothlorieni Gildraen naplója Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2007 4:17 pm

Eddig bizony sok érdekes dolog történt:
Lothlorienből megint elindultam, hogy egy kicsit szétnézzek a nagyvilágban. Mikor a Széltetőn mentem, pár goblin talált rám. De szerencsére, a kis Árnyék segitségével megmenekültem. Majd Mória felé vettem az irányt, és ott találkoztam, ill. megismertem pár embert. Előbb Nicolet, egy kedves lány, és meg egy Steve nevezetű uriembert. Mikor a bányában voltunk, és én véletlenül megmutattam a törpéknek, hogy tünde vagyok, meg akartak támadni, de egy fiú, Ozin közbeléppet, és a megmentők listája gyarapodott. Aztán Durin hidjánál orkok támadtak meg, és ott újra Árnyék sietett segitségemre, Ozin nyilaival... Majd Imladris felé vettem utamat, hogy beszéljek Elronddal, és hogy megpihenjek. Az pedig természetes, hogy az ételkészleteket feltöltsem. De egyenlőre a kapuban várok beengedésre.
Vissza az elejére Go down
 
Lothlorieni Gildraen naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lothlorieni Gildraen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Karakternapló-
Ugrás: