Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fangorn erdeje és környéke

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Haldír of Lorien
Admin
Admin
Haldír of Lorien


Hozzászólások száma : 305
Localisation : Lórien
Registration date : 2007. Jan. 21.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2007 5:31 pm

A Fangorn erdő és a körülötte lévő terület.
Vissza az elejére Go down
https://rivendell.niceboard.com
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 12:57 am

*Nyugtázta magát, amint beért az erdőbe. Egyre beljebb és beljebb merészkedik*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 12:59 am

*Az erdő sűrűjében egy férfi bukkan fel... Ám úgy tűnik épp rosszkor jött...pár ork tévedt el az erdő mélyén.Ahogy meglátják a tündét előveszik fegyvereiket és rohannak feléje.Az egyik így kiállt*
-Mocskos emberfajzat!!! Véged van!!!
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:01 am

*Lelövi őket, mindegy szálig. És még csak az 5 m távolságot se érték el az orkok*
- Ember, én? Ugyanmár... *Továbbsétál*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:05 am

*A három ork holtan fekszik a földön...ám az öldöklést sosem nézték jó szemmel az erdő népei.A föld egy picit megremeg s egy huorn mozdul meg Shadel mellett.A huorn eléggé beidegesedett a vérontás, és maga Shadel láttán. Megindul és egyik ágával felkapja Shadelt....*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:11 am

*Kiszabadítja magát a huorn kezéből, nincs kedve egy mozgó fát kinyírni. A huorn ezt nem így gondolja. ~Hát jó, te akartad~ Gonosz mosoly. Amit talál köveket elkezdi dörzsölgetni, hátha adnak egy kis szikrát. Szerencsére valóban adott szikrát, de nem a vadfára. Közben össze-vissza kerülgeti a huorn eszeveszett ütéseit. Újabb szikra, ez sem talál. Végül nekivágja a két követ a mozgó fának, amik menetközben meggyulladnak. ~ Akár egy égő karácsonyfa~. Majd tovább fut, mint aki jól végezte dolgát.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:17 am

*A huorn ordítva ég...s próbálja eloltani magát...szerencséjére talál egy saras helyet amiben jól megfetreng...tiszta sár lesz...ám nem ég le teljesen...sok ága odaveszett de az élete megmaradt.Eszeveszett iramban rohan Shadel után...dúl benne a düh...minden áron végezni akar vele....*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:21 am

*A fa hasra vágódik. Shadel is majdnem a röhögéstől. Mivel a huorn eléggé elszenesedett, semmiből nem áll felvágni. Odamegy, előveszi a kardját, és felszeletei a huornt, akár egy sonkát és továbbáll.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:25 am

*A huorn kileheli lelkét...Ám ezzel még nem ússza meg Shadel...A fák pásztorai megérzik minden egyes társuk elvesztését. Egy ősöreg ent ébred álmából Shadel közelében.Utána fut és felkapja őt*
-Miiiit kereseeeel iiiitt? Kiiii vaaaaagy Teeee?
*Kérdi nagyon mély hangján az ent*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 1:42 am

- Shadel, Bakacsinerdőből...a te fád támadt rám! *Ellenkezik*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:44 pm

-Shadeeeel....nem ismerek semmmmi féle Shadeeelt...
*Körbenéz az erdőben...egyenesen sétál tovább kezében a tündével*
-Az én fááám? Az én fááim nem tudnak mozognnniii!
*Bődül fel mérgesen*
-Mi nem fááák vagyuuunk! Hanem entek és huornooook!
*Ordítja Shadelnek*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:45 pm

*Majdnem kirepül az ent kezéből*
- Akkor a huornod...elég agresszív volt... *mondja unottan*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:51 pm

-Az megleheeeet...
*Gondolkozik el rajta*
-Ma már senki nem törődik a fáááákkal...
*Jobban kedzi szorongatni Shadelt...mivel ő nem érzi mekkora erővel nehezedik rá...*
-Tüzet hoznak magukkal...fejszékkel jönnek...törrrrnek, zúznak, vááágnak, perrrrzselnek...pusztító népbitorlók, átok rááájjuuuk!!
*Ordítozik*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:54 pm

- Én ...*levegőért küzködik* erdőtünde vagyok... *próbál kikerülni az ent kezéből* Nem bántom a fákat és enteket. Thranduil birodalmából jövök *más nem jut eszébe*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:57 pm

-Lehet hogy az vaaaagy...de lehet hogy nem!
*Enged a szorításon*
-A szürke mágus tudni fogja!
*Ledobja Shadelt a földre aki ha felnéz egy szürke köpenyes alakot pillanthat meg*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 3:59 pm

*Lezuhan a földre. Amikor felpillant egy szürke rongyos emberkét pillant meg* - Ki vagy te? *kérdezi érdeklődve*
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:06 pm

*Gandalf sétabotját átteszi a másik kezébe majd felnéz az entre és rámosolyog* -Barátom,mért ragadtál magaddal egy tündét? *Kérdi az entre nézve* -Nem zavarja ő az erdőd nyugalmát! Távozz nyugodtan! Pihend ki magad, majd én elbeszélgetek az úrral! *Kiabál az entnek aki bólint egyet majd odébb áll.Gandalf felsegíti Shadelt majd egy egyszerű kérdést intéz hozzá* -Ki vagy te idegen?
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:13 pm

- A nevem Shadel, Thranduil király szolgálatában állok *mondja határozottan. Elgondolkozik, majd rádöbben, hogy a vele szembe álló ember egy istár. Megőrzi nyugalmát. ~Nem értem, mit keres az erdő közepén~ Értetlen képet vág, majd kihúzza magát*
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:24 pm

-Áh, értem! Erdőtünde vagy igaz? *Kérdi mosollyal az arcán, mintha ismerős lenne neki a férfi, de ebben nem biztos*-Hogy kerültél ide?? Veszélyes hely ám ez, nem Thranduil emberének való! A fák dühösek, az erdő kihalt és sok meglepetést rejteget! Szerencséd, hogy összefutottunk...ki tudja mit művelt volna veled az az ent...*jegyzi meg fanyarul*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:30 pm

- Csak elviekben vagyok Bakacsinerdő szolgálatában...mindig ott vagyok, ahol épp kedvem tartja. Bár, most kívételesen hivatalos ügyben intézkedem. *ismét kihúzza magát és mosolyra görbül a szája* Lothló...*elhallgat* Már így is kezdek kicsúszni az időből *mondja határozottan*
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:38 pm

-Értem. *Körbetekint az erdőben egyszer csak meghallja amikor Shadel elkezd mondani valamit ám azt félbe hagyja.* ~Mintha Lothlórient említette volna...~ -Szóval sietsz...Megértelek, egy magamfajta vénember társasága valóban elég unalmas lehet. Ám ha sietsz *körbemutat* találj ki innen! *mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:42 pm

- Ne félts, megoldom... *felelirónikusan ~végülis erdőben nőttem fel, atnultam...~* -Általában egyedül utazom, harcolok. Nem vagyok hozzászokva a társasághoz *elhalkul* -Egy istár mit keres az erdő közepén...ha szabad tudni? *érdeklődve fürkészi a varázsló szemeit*
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:46 pm

-Hát jó, legyen ahogy akarod. *Gandalf csak segítőkész akart lenni, ám ha ez nem kell, akkor nem kell.Meghallja Shadel kíváncsiskodó kérdését majd elmosolyodik*-Mi istarok nem csak várakban,tornyokban élhetünk ahogy Fehér Szarumán is teszi.Radagast barátommal az Öreg Erdőt jártuk egy ideig ám útjaink elváltak.Szeretem az erdőket, mindig életettel és energiával töltenek fel engem.Egyébként is, a természet gyönyörű s én ennek a szerelmese vagyok.*Fejezi ki magát mosolygósan*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 4:50 pm

- Nekem nem kell mondani a természet szépségeit *nevet* -Útam Lothlórienben vezet...tiéd? *kérdezi kíváncsian*
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitimeVas. Márc. 04, 2007 5:03 pm

*Gandalf is kacag*-Oh, Lothlórien gyönyörű vidék! Nem egyszer volt alkalmam megfordulni ott! *Szól mosolyogva Shadelhez* -Az én utam? Óóó az én utam ebben az erdőben véget ért, ide tartottam.Úgy gondolom jobb is, hogy ideértem hisz ha nem vagyok itt...Szilszakáll micsinált volna veled?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fangorn erdeje és környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fangorn erdeje és környéke   Fangorn erdeje és környéke Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fangorn erdeje és környéke
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: Rohan :: Fangorn erdő-
Ugrás: