Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kyro Kirov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kyro Kirov
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Kyro Kirov


Hozzászólások száma : 29
Localisation : Imladris (Völgyzugoly)
Registration date : 2007. Feb. 01.

Kyro Kirov Empty
TémanyitásTárgy: Kyro Kirov   Kyro Kirov Icon_minitimePént. Feb. 02, 2007 6:55 pm

NÉV: Kyro Kirov
NEM: Férfi
FAJ: Tünde
KOR: 1126
FOGLALKOZÁS/KASZT: Tünde íjász
ELŐTÖRTÉNET:


1126 éve születtem Imladrisban (Völgyzugoly).Anyám és Apám még kisgyermekkoromban elestek egy csatában, így nem igazán ismertem őket.Emiatt pár számomra akkor még idegen tünde vett szárnyai alá köztük Haldírral.Körülbelül 160 éves koromban, vagyis még gyerekkoromban ismét egy csata készült amibe maga Haldír és jópár olyan tünde akiket megszerettem elindult.Nem sokan tértek vissza közülük...sőt...csak pár tünde de Haldír köztük volt.Ezután sokmindenre megtanított.Íjász lett belőlem ezért a nyilakkal és az íjjal jól bántam, viszont kardok világában nem voltam túl jó.Megkértem Haldírt hogy tanítson meg erre és ő vállalta a feladatot.Mire tanításai véget értek már mondhatni, profi kardforgató lett belőlem.228 éves koromban indultam első csatámba.Érthetően izgultam, de részben én döntöttem így.Szerencsére túl éltem és ezután már számos csatában vettem részt.Általában íjásznak állítottak be de néha közelharc is volt és ezekben a helyzetekben a kardomat is használnom kellett, így ekkor mindig gondolatban hálát adtam Haldírnak hogy megtanított erre is.833 éves koromban utamra indultam és sokfelé jártam.Bejártam szinte egész Középföldét.Természetesen Mordort messze elkerültem hisz nem igazán vágytam az orkok társaságára ám ha néha mégis utamba álltak nem féltem használni kardomat és nyilaimat.Most ismét visszatértem Völgyzugolyba hogy felkutassam Haldírt.
Vissza az elejére Go down
Haldír of Lorien
Admin
Admin
Haldír of Lorien


Hozzászólások száma : 305
Localisation : Lórien
Registration date : 2007. Jan. 21.

Kyro Kirov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyro Kirov   Kyro Kirov Icon_minitimePént. Feb. 02, 2007 7:11 pm

Kedves Kyro!

ELFOGADOM az előtörténeted és ELKEZDHETED A JÁTÉKOT!

Üdvözlettel : Haldír of Lorien.
Vissza az elejére Go down
https://rivendell.niceboard.com
 
Kyro Kirov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: