Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Claudius Drake

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Claudius Drake

Claudius Drake


Hozzászólások száma : 1
Age : 30
Registration date : 2007. Feb. 02.

Claudius Drake Empty
TémanyitásTárgy: Claudius Drake   Claudius Drake Icon_minitimeSzomb. Feb. 03, 2007 8:25 pm

NÉV: Claudius Drake
NEM: férfi
FAJ: tünde
KOR: 1432 év
FOGLALKOZÁS/KASZT: révész
ELŐTÖRTÉNET: Egy tündecsalád leszármazottja vagyok, és már 1432 éve a víz szolgája vagyok. A szüleimnek feltűnt, hogy már egész kiskoromban elkezdtem nőni. Mikor 100 éves koromra fess fiatalemberré váltam, végre kiengedtek a szülői fészekből, amely egy hegy tetején állt. Búcsút intettem a többi testvéremnek, akiknek továbbra is ott kellett maradniuk, a szüleimet megölelgettem, akik jó keményre sült hamupogácsával megrakva elindítottak Szürkerév felé. Kisgyermeki csodálkozással néztem a hajókat, hallgattam a víz csodálatos énekét, s akkor belém hasított, hogy életemet a hajózásnak kell szentelnem. Két keserves évig dolgoztam keményen, az ottani legalantasabb munkákat elvállalva, míg végre sikerült egy tökéletes hajót szereznem. Onnantól minden nap hajózgattam, egyre beljebb a tengeren, de Valinorig persze sosem mentem el. Kis mellékágakon hajózgattam az Anduinon, jó barátságba kerültem Szürke Gandalffal, aki nyaranta néhány hetet lent tölt Szürkerévben, élvezve melegvizes strandjainkat. Az év legnagyobb részét Szürkerévben töltöm, így a kalandok többségéből sajnos kimaradok.

Üdvözlettel : Claudius Drake.
Vissza az elejére Go down
Haldír of Lorien
Admin
Admin
Haldír of Lorien


Hozzászólások száma : 305
Localisation : Lórien
Registration date : 2007. Jan. 21.

Claudius Drake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claudius Drake   Claudius Drake Icon_minitimeSzomb. Feb. 03, 2007 10:22 pm

Üdv Claudius!

Az előtörténetedet ELFOGADOM úgyhogy ELKEZDHETED a játékot!

Sok jó barátot és eredményes játékot kíván : Haldír of Lorien.
Vissza az elejére Go down
https://rivendell.niceboard.com
 
Claudius Drake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: