Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Steve Silverhalm

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Steve Silverhalm
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Steve Silverhalm


Hozzászólások száma : 18
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 17.

Steve Silverhalm Empty
TémanyitásTárgy: Steve Silverhalm   Steve Silverhalm Icon_minitimeVas. Feb. 18, 2007 6:40 pm

NÉV: Steve Silverhalm
NEM: Férfi
FAJ: Ember
KOR: 39 év
FOGLALKOZÁS/KASZT: Kósza

ELŐTÖRTÉNET: A Megyében születtem, annak is egy eldugott kis zugában, melyet csak kevés ember ismer. Szüleimet nem ismertem, csak nevelőimtől hallottam róluk. Anyám a szülés után pár nappal meghalt, apám pedig tolvaj volt Északon, valószínüleg már ő sem él. Már nagyon korán elkezdtem rgéi könyveket olvasgatni, és információkat gyűjteni erről a világról, amiből eddig csak keveset láttam. 17 éves koromig nem engedtek el messzi tájakra, a Megyén belül is be volt határolva, hogy meddig mehetek. Viszont 17 évesen egy éjszaka úgy döntöttem útnak indulom. Csupán egy tőrt, és ételt vittem magammal. Valójában fogalmam sem volt merre megyek. Egy erdőben kötöttem ki. Később derült csak ki, hogy ez az Öreg Erdő. Ennek a szélén élt néhány hobbit. Elmondták miféle hely ez, ahol ők élnek és elkezdtek tanítani. Kivételesen jó hobbitok voltak, rengeteget tanultam tőlük, de 2 évnél nem maradtam tovább. Megismertem a világot, melyben élek, így továbbindultam. Észak felé mentem, ott akartam még több tudást gyűjteni. A hosszú út alatt rengeteg midnent megtanultam, de nem könyvekből. Tapasztaltam, és minden, amit átéltem nagy hasznomra volt, és még mindig hasznomra van. Északon egy magányos házba költöztem és minden nap máshol igyekeztem tudást gyűjteni. 35 éves koromig szinte remeteként éltem magányos házamban, de úgy tűnt mindennél nagyobb tudásvágyam kiteljesedni látszott. Viszont nem felejtkeztem el arról, amit nevelőim mondtak apámról. Elkezdtem kérdezősködni róla, és ép elég információt gyűjtöttem ahhoz, hogy elkezdhessem keresni. Annyit tudtam meg, hogy törpök közt él, így Mória felé vettem utam. Bár sokak szerint akit keresek már nem él, én még bízom benne, és bár nem vagyok büszke apám tevékenységére megpróbálom megkeresni...
Vissza az elejére Go down
http://soskaspuding.freeblog.hu
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Steve Silverhalm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Steve Silverhalm   Steve Silverhalm Icon_minitimeVas. Feb. 18, 2007 7:49 pm

Kedves Steve!

Nagyon jól sikerült az előtörténeted! Elolvasván láttam,hogy képben vagy a Gyűrűk Ura világát illetően!

Így hát az előtörténeteted ELFOGADOM és ELKEZDHETED a játékot!

Kellemes időtöltést kíván : Szürke Gandalf.
Vissza az elejére Go down
 
Steve Silverhalm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: