Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Nicolette Lind

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nicolette Lind
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Nicolette Lind


Hozzászólások száma : 26
Age : 31
Registration date : 2007. Feb. 14.

Nicolette Lind Empty
TémanyitásTárgy: Nicolette Lind   Nicolette Lind Icon_minitimeCsüt. Feb. 22, 2007 5:17 pm

NÉV: Nicolette Lind
NEM: Nő
FAJ: Ember
KOR: 36
FOGLALKOZÁS/KASZT: Kósza

ELŐTÖRTÉNET:
Még gyermek voltam, mikor édesanyám az erdőtündéknél hagyott. Élete utolsó napjain érkezett közéjük, hisz már tudta, hogy hamarosan eljön érte a Végzet. Úgy gondolta a tündék közt hagy engem, kik maguk közé fogadtak és felneveltek. Rengeteg dolgot tanultam tőlük. Megtanítottak az íjjal bánni, megmutatták a helyes kardforgatást. Megbarátkoztam a természettel, s az állatokkal beszélgettem. Megtanultam nyomokat olvasni, helyesen megülni a lovat. Rengeteget kóboroltam, felfedeztem a környéket. Amint nagyobb lettem elengedtek távolabbra, így bejártam a bakacsin erdőt is. Szabadidőm nagy részét a többi nép tanulmányozásával töltöttem. Meghallgattam a tündék régi históriát, s próbáltam kihámozni belőlük a fontosabb dolgot. Szinte mindennap eljártam olvasgatni is. Külsőmet valószínűleg édesanyámtól örököltem. A hajam színe szőke, szemeim kék színűek. Sokszor kérdeztem a tündéket édesanyámról, de ők nem különösebben ismerték. Azonban mindig hangoztatták, hogy nagyon kedves asszony lehetett, hisz ebben rá hasonlítok... Ennyivel be is fejezték hatalmas mosollyal az arcukon és kitessékeltek a szabadba. Lehet, hogy valamit letitkoltak előlem? Erre már nem valószínű, hogy megkapom a választ, hisz jó pár éve már annak, hogy elhagytam lakhelyemet. Azóta magányosan kóborolva járom Középföldét...
Vissza az elejére Go down
http://arwenlind.freeblog.hu
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Nicolette Lind Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nicolette Lind   Nicolette Lind Icon_minitimeCsüt. Feb. 22, 2007 8:41 pm

Kedves Nicolette!

Az előtörténeted teljes mértékben hibátlan! Smile

Ezért gondolom egyértelmű, hogy ELFOGADOM és NEKI KEZDHETSZ a játéknak!

Sok sikert kíván : Szürke Gandalf.
Vissza az elejére Go down
 
Nicolette Lind
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: