Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ozin Kraman

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ozin Kraman
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Ozin Kraman


Hozzászólások száma : 12
Age : 35
Localisation : Rohan
Registration date : 2007. Mar. 23.

Ozin Kraman Empty
TémanyitásTárgy: Ozin Kraman   Ozin Kraman Icon_minitimePént. Márc. 23, 2007 8:46 pm

A nevem Ozin Kraman. Nemem férfi. Fajom tiszta ember. Korom csupán 18 év. Foglalkozásom pedig kósza, harcos.

Egy Istaman nevű falucskában nevelkedtem 6 éves koromig. Amíg meg nem indult a nagy hadjárat és az orkok mindent leromboltak és elpusztítottak. Apám egy fekete lóra tett akit elindított a legközelebbi faluba ami a hegyek védelmét élvezi minden fenyegetés elől. Ahogy a lovon lovagoltam hátrapillantottam és láttam szüleim halálát. Könnyező szemekkel vágtattam tovább. Ez az esemény nagyot ütött bennem. Nagy lett bennem a bosszúvágy az iránt hogy megbosszuljam szüleim halálát bármi féle úton, módon. Ahogy megérkeztem a kis faluba fél holtan estem le a lóról az 5 napig tartó vágtából. Egy asszony jött oda és bevitt a házába. Ott nevelkedtem. Az asszony férje egy erős bátor harcos volt és megtanított a közel harci életmódhoz és az íjászathoz is de csak kis mértékben. A fárasztó edzések és a kardforgatás közben megerősödtem és felnőttem. A ló amire apám ültetett még mindig megvan és Villámnak hívják. Az újonnan szerzett „Apukám” Rám hagyott két egykezes kardot és egy nagy kétkezes kardot amelybe egy sor van írva: Őrizz még a végzet utól nem ér. Ahogy az apám tanított és a bosszúvágy nem hagyott ott a kis falucskában tovább indított. Elköszöntem az új szüleimtől és elindultam a bosszú „Hadjáratomba” a lovammal Villámmal együtt.
Vissza az elejére Go down
Haldír of Lorien
Admin
Admin
Haldír of Lorien


Hozzászólások száma : 305
Localisation : Lórien
Registration date : 2007. Jan. 21.

Ozin Kraman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ozin Kraman   Ozin Kraman Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2007 12:47 pm

Üdv Köreinkben!

Pár helyesírási hibát találtam, melyeket azonnal ki is javítottam Smile

Valamint...van egy mondat amit nem értek...

1.
Idézet :
Ahogy az apám tanított és a bosszúvágy nem hagyott ott a kis falucskában tovább indított.

Ha ezt megmagyarázod nekem rögtön ELKEZDHETED a játékot!

Sok sikert kíván : Haldír of Lorien.


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 24, 2007 12:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://rivendell.niceboard.com
Ozin Kraman
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Ozin Kraman


Hozzászólások száma : 12
Age : 35
Localisation : Rohan
Registration date : 2007. Mar. 23.

Ozin Kraman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ozin Kraman   Ozin Kraman Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2007 12:50 pm

Ez csak azt jelenti hogy akikhez érkeztem az az "apám" tanított és a halott igazi apám és anyukám gyilkosai iránt maradt bosszú vágy indított tovább és nem maradhattam ott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ozin Kraman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ozin Kraman   Ozin Kraman Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ozin Kraman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ozin Kraman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: