Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Antwan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Antwan




Hozzászólások száma : 1
Age : 32
Registration date : 2007. May. 12.

Antwan Empty
TémanyitásTárgy: Antwan   Antwan Icon_minitimeVas. Május 13, 2007 2:11 am

NÉV:Antwan
NEME:Férfi
FAJ:Ember
KASZT:Tolvaj
KOROM:17 év
ELŐTÖRTÉNET:Észak Ithiliában születtem egy kis faluban a Haradi Út mentén.Apám még kis koromban elesett egy csatában, anyám pedig 10 éves koromban meghalt, és mivel a legközelebbi rokonok is a messzi délen laktak így magamra maradtam.Egy régi romos házban húztam meg magam egy ideg ami a falu határában volt.Rablással kerestem meg a napi betevőt.Mivel gyorsan tanulok így mára már egész jól elsajátítottam a tolvaj szakmát.A hajam színe barnás-fekete, a szemem barna, apámhoz hasonlóan én is nagy növésű magas ember vagyok vékony testalkattal...
Körübelül 1 éve a faluba tévedt egy kalandor, ahogy jött velem szembe ékszerei megcsillantak a nap fényében, jómódunak látszott, arra gondoltam mint falunk új vendégét meghívom egy pár sörre(lássa milyen illedelmes az itteni nép) és aztán kirabolom.Ahogy ott iszogattunk a helyi kocsmában sokat mesélt a kalndjairól, és ez az életforma nagyon megtetszett.Mikor hajnalodni kezdett, már igen homályos volt "barátunk" tekintette, elindultunk hazafelé.Ide-oda dőlöngélt ezért úgy gondoltam hazakísérem.Mikor elaludt kiraboltam és úgy döntöttem ebből a pénzből nekivágok a kalandozásnak.Azóta járom középfölde tájait.
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Antwan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antwan   Antwan Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2007 5:31 pm

Kedves Antwan!


Az élettörténeted remek! Nem vonatkozik rád a 18-as korhatár mivel a kasztod tolvaj.

Ezennel elkezdheted a játékot, sok sikert kívánok!

Szürke Gandalf.
Vissza az elejére Go down
 
Antwan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: