Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Certhas

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
North17

North17


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Jun. 29.

Certhas Empty
TémanyitásTárgy: Certhas   Certhas Icon_minitimePént. Jún. 29, 2007 5:04 pm

NÉV:Certhas
NEM:férfi
FAJ:ember
KOR:20
FOGLALKOZÁS/KASZT:kósza
ELŐTÖRTÉNET:
Cyriatan fia Certhas vagyok.
Messze a veszélyes Középföldétől Elros által alpitott Númenor királyságában születtem. Azon is belül az ország közepén található Meneltarma hegy lábánál egy kis falucskában. Anyám belahalt a születésembe ezekután apámmal és tünde barátjával a Fehérköpenyes Daeronnal jártam a vidéket. Volt, hogy napokig az erdőket jártuk mindhárman vagy csak én és Daeron. Daeron mindenre megtanitott amit egy tündének tudnia kell, figyelni a természet szavára, figyelmeztetésére ha veszély fenyeget, az ij és a kard használatára is. Az egyik alkalommal amikor hárman az erőt játuk zsoldosok támadtak ránk( kérdezném, hogy arrafelé milyen zsoldosok voltak). Daeron még a csatában elesett apám pedig akkor mikor engem próbált menekiteni. Egy nyilvessző engem is eltalát de szerencsére sikerült élve megúsznom a történteket.
Az idő óta nincs családom sem hazám. Az erdőket járom és csak e megfelelő alkalmat várom, hogy leszámoljak Dearon és apám gyilkosaival!
Vissza az elejére Go down
Kyro Kirov
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Kyro Kirov


Hozzászólások száma : 29
Localisation : Imladris (Völgyzugoly)
Registration date : 2007. Feb. 01.

Certhas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Certhas   Certhas Icon_minitimeSzomb. Jún. 30, 2007 7:01 pm

Az előtörténet tökéletes.
Nekem a neveddel van gondom.Ez nem chat hanem fórum.Certhasnak jobban örülnék ha már az van az előtörténetedben.
Vissza az elejére Go down
 
Certhas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: