Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Életrajz

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexis




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Jul. 10.

Életrajz Empty
TémanyitásTárgy: Életrajz   Életrajz Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2007 9:14 am

Alexis vagyok 14 éves.Szüleim meghaltak nem tudom hogyan.Anyám feltehetőleg a szülésbe belehalt.Angmarban nevelkedtem a király egy szolgáló lánya nevelt fel.10 éves koromban elvitt a királyhoz hogy szolgáljam őt.
A király egy bált rendezett ahol nagyurak és úrnők vettek részt.Volt ott egy gonosz főúr is akinek a nevét nem tudom, de az ő segítségével tudtam meg hogy nem egy átlagos ember vagyok.Nekem is hordanom kellett az ételt s az italokat, és a főúr meg direkt ellökött hogy a többieket ezzel mulattassa.Ettől annyira dühös voltam,hogy gondolkodás nélkül rámutattam és azt mondtam rá hogy pokolba kívánom.Ekkor történt az hogy főúr hirtelen szívrohamot kapott és egy perc múlva már meg is halt.Mindenki alig kapott levegőt a döbbenettől.majd hirtelen elkiálltotta magát az egyik király hogy boszorkány.Én úgy megijedtem hogy rögtön elfutottam és még aznap este el is hagytam a várost.
Most van az hogy 14 éves vagyok és az országokat járom hogy a velem született képességet erősítsem.Utam során összefutottam néhány rosszabb lénnyel de nem okozott nagyobb gondott az elintézésük.Majd sok a sok utazás után elértem Mithlondot a tündék tengerparti városát,ahol tovább élhetem az életem...
Vissza az elejére Go down
Szürke Gandalf
Admin
Admin
Szürke Gandalf


Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jan. 31.

Életrajz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Életrajz   Életrajz Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2007 5:29 pm

Kedves Alexis!


Van egy-két dolog ami különös az előtörténetedben :

1. Nem derül ki a fajod,kasztod stb.

2. 10 évesen ekkora varázserő kicsit furcsa...

3. A karakterek életkorának minimuma a 18. év!

Ha ezeken módosítasz s megnézem mi lett belőle elkezdheted a játékot.

Szürke Gandalf.
Vissza az elejére Go down
 
Életrajz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: