Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Estelanin

Go down 
SzerzőÜzenet
estelanin




Hozzászólások száma : 3
Age : 996
Localisation : Imladris
Registration date : 2009. Jul. 04.

Estelanin Empty
TémanyitásTárgy: Estelanin   Estelanin Icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2009 11:54 pm

Név:Estelanin
Nem:Nő
Faj:tünde
Kora:982 /emberi mértékkel 17 18 éves/
Kaszt:varázsló

Like a Star @ heaven


Előtörténet:
Iladrisban születtem és ot is éltem ifjukoromat, nem voltam túl tanulékony mint más tünde társaim és nem szerettem úgy az állatokat mint ők.Apám nem irtette tévejgéseimet.De hűségesen tanított míg anyám meg nem halt körülbelül 750 éves koromban.Egy ork horda támadta meg a
Ködhegység lábánál mikor rokonainkhoz ment.Azokban az évegben fedeztem fel magamban egy különös erőt, olyat amitől még a magam is féltem...lassan de meg tanultam kezelni és dühömben nem lerombolni egy egy házat Rolling Eyes lassan de sikerült néha még mindíg problémim vannak ezzel,apám úgy tartja hogy ez az áldás Yavannatól hogy nem használom oly ügyesen az ijat mint társaim és őszintébb örömömet lelem a víz sodrásában és a fénycsovák színében mint az állatokban.Vándorlásaimat csak az elmúlt 200 évben kezdtem új ismeretek kutatására.Nem láttam még oly sötétséget mely véget nem ért volna, s remélem így is lesz.
Egyenlőre pihenőt teszek Imladrisban meglátogatni apám házát és némit tanulni és keríteni valamit az itteni könytárból mert szívemet hajtja valami valamit keres ,éski tudja mely veszélyek állnak e vágy mögött.[img][/img]
Vissza az elejére Go down
estelanin




Hozzászólások száma : 3
Age : 996
Localisation : Imladris
Registration date : 2009. Jul. 04.

Estelanin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Estelanin   Estelanin Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 12:17 am

estelanin írta:
Név:Estelanin
Nem:Nő
Faj:tünde
Kora:982 /emberi mértékkel 17 18 éves/
Kaszt:varázsló

Like a Star @ heaven


Előtörténet:
Iladrisban születtem és ot is éltem ifjukoromat, nem voltam túl tanulékony mint más tünde társaim és nem szerettem úgy az állatokat mint ők.Apám nem irtette tévejgéseimet.De hűségesen tanított míg anyám meg nem halt körülbelül 750 éves koromban.Egy ork horda támadta meg a
Ködhegység lábánál mikor rokonainkhoz ment.Azokban az évegben fedeztem fel magamban egy különös erőt, olyat amitől még a magam is féltem...lassan de meg tanultam kezelni és dühömben nem lerombolni egy egy házat Rolling Eyes lassan de sikerült néha még mindíg problémim vannak ezzel,apám úgy tartja hogy ez az áldás Yavannatól hogy nem használom oly ügyesen az ijat mint más tündék és őszintébb örömömet lelem a víz sodrásában és a fénycsovák színében mint az állatokban.Talán kívülről is látszik ez szépségre sovárgó szívem.Hajam hosszú fehér mint valaha anyámnak, szemem kék középtermetű tünde vagyok.Rúhám a népem között nem tűnik fel bár nem járok hosszú palástban és nyakig gombolt szürke ruhában mint ősatyám, csak egyszerű fehér ingben derekán vörös kötél öv hogy az ingem hosszú hátsó része akadályozzon., lenge szürkéskék tündeszövetből vart nadrágot hordok ingem háromnegyegyedig ér kezemnek és ott is a vörös vékony kötél fogja meg.Haútrakelek mindíg nállam van a köpenyem és a botom valamint tőrkardom melyet apámtól kaptam és jól használom,atelas gyógyfű és gyógyfözet /1 üvegcsében/, étel és víz meg kötél /és papírzsepi/Vándorlásaimat csak az elmúlt 200 évben kezdtem új ismeretek kutatására.Nem láttam még oly sötétséget mely véget nem ért volna, s remélem így is lesz.
Egyenlőre pihenőt teszek Imladrisban meglátogatni apám házát és némit tanulni és keríteni valamit az itteni könytárból mert szívemet hajtja valami valamit keres ,éski tudja mely veszélyek állnak e vágy mögött.[img][/img]
Vissza az elejére Go down
 
Estelanin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: