Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Istorien

Go down 
SzerzőÜzenet
Istorien

Istorien


Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Nov. 06.

Istorien Empty
TémanyitásTárgy: Istorien   Istorien Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 6:33 pm

Név: Istorien
Nem: Férfi
Faj: Tünde
Kor: 1800 év (kb. 25 évesnek nézhet ki)
Karszt: harcos (karddal)
Valinorban születtem. A Morgoth ellen vívott végső háborúban valinori tünde seregek érkeztek Középföldére. Akkor a csata után teljesen beleszerettem a tájba, így hát nem tértem vissza Valinorba. Nem szívesen társalgok emberekkel vagy hobbitokkal. Jó barátságban állok viszont az entekkel és tündékkel (sőt a hourokkal is) Feltett szándékom, hogy bejárjam Utumno-t, Angbandot, és Mordort, s közben a legkülönbözőbb lényekkel harcoljak, vagy éppen barátkozzak.
Pozitív: Volt dolgom már jó pár lénnyel, hála a Nagy háborúnak, és mivel nagyon rég Középföldén vagyok ezért ismerem a legtöbb titkos ösvényt és alagutat.
Negatív: Mivel hatalmas utakon barangolok, ezért nagyszerű lovakra van szükségem, amelyeket előszeretettel szerzek meg (lopok) a rohaniaktól, s így nem állok velük túl nagy barátságban (utálnak). Emellett nagyon makacs is vagyok...Amit egyszer a fejembe veszek attól már nem lehet eltántorítani.
Vissza az elejére Go down
 
Istorien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: