Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Arden

Go down 
SzerzőÜzenet
Arden

Arden


Hozzászólások száma : 3
Age : 24
Registration date : 2011. Aug. 06.

Arden Empty
TémanyitásTárgy: Arden   Arden Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:10 am

Név: Arden Id
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kor:34
Foglalkozás/kaszt:Gondori kardforgató
Előtörténet:
Minas Tirith-ben születtem és ott is nöttem fel.Édesapám Osgiliath-nál esett el,Édesanyám 18 éves koromban halt meg.16 éves koromban lettem katona,20 éves koromban már tizedes voltam és 24 éves koromban lettem tiszt.Már elhagytam a lobogót és kalandozásba kezdtem.Az íjat legalább olyan jól forgatom mint a kardot,és a katapultozáshoz is értek.30 éves koromban 5 emberemmel Ithilien erdeiben morgul orkok támadtak meg, azóta vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down
Arden

Arden


Hozzászólások száma : 3
Age : 24
Registration date : 2011. Aug. 06.

Arden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arden   Arden Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:45 am

Arden írta:
Név: Arden Ididilien
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kor:34
Foglalkozás/kaszt:Gondori kardforgató
Előtörténet:
Minas Tirith-ben születtem és ott is nöttem fel.Édesapám Osgiliath-nál esett el,Édesanyám 18 éves koromban halt meg.16 éves koromban lettem katona,20 éves koromban már tizedes voltam és 24 éves koromban lettem tiszt.Már elhagytam a lobogót és kalandozásba kezdtem.Az íjat legalább olyan jól forgatom mint a kardot,és a katapultozáshoz is értek.30 éves koromban 5 emberemmel Ithilien erdeiben morgul orkok támadtak meg, azóta vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down
Arden

Arden


Hozzászólások száma : 3
Age : 24
Registration date : 2011. Aug. 06.

Arden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arden   Arden Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:46 am

Arden írta:
Név: Arden Idilien
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kor:34
Foglalkozás/kaszt:Gondori kardforgató
Előtörténet:
Minas Tirith-ben születtem és ott is nöttem fel.Édesapám Osgiliath-nál esett el,Édesanyám 18 éves koromban halt meg.16 éves koromban lettem katona,20 éves koromban már tizedes voltam és 24 éves koromban lettem tiszt.Már elhagytam a lobogót és kalandozásba kezdtem.Az íjat legalább olyan jól forgatom mint a kardot,és a katapultozáshoz is értek.30 éves koromban 5 emberemmel Ithilien erdeiben morgul orkok támadtak meg, azóta vagyok egyedül.
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arden   Arden Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: A Karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: