Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja

Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Caras Galadhon

Go down 
+2
Shadel
Haldír of Lorien
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Haldír of Lorien
Admin
Admin
Haldír of Lorien


Hozzászólások száma : 305
Localisation : Lórien
Registration date : 2007. Jan. 21.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeKedd Jan. 30, 2007 11:49 pm

Caras Galadhon városa.
Vissza az elejére Go down
https://rivendell.niceboard.com
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimePént. Márc. 09, 2007 7:07 pm

*Megérkezik Caras Galadhonba, Lothlórien fővárosába. Feltűnés nélkül mászkál a tündevárosban*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2007 12:12 am

*Egy Shadel fajta idegen tünde nem sétafikálhat Calas Galadhonban anélkül, hogy valaki meg ne szólítaná.Most egy fiatal nő sétál oda hozzá és köszönti mosolyogva.*
-Mae Govannen idegen!
*A nő nem áll tovább mosolyogva néz Shadelre majd megtöri a kínos csendet*
-Szeretne egy kényelmes szállást mára uram?
*Kérdi teljes segítőkész szándékkal*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2007 6:22 pm

- Nem, köszönöm...átutazóban vagyok *megereszt egy mosolyt a nő felé és megy tovább a város belseje felé. Nem nagyon lóg ki, mert zöld, mint a Green Peace, de azért megnézik maguknak a helybéliek*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2007 6:38 pm

*A nő nem adja fel és Shadel után sétál*
-Uram! Egy kis italt sem kér? Vagy ételt? Hosszú még az útja látom Önön ha így siet!
*Kiabál utána s gyorsan oda is szalad a férfihoz*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2007 6:39 pm

- Nem, köszönöm *mondja határozottan, faképnél hagyva a nőt. Továbbra is a város közepe felé tart. Nincs ideje ilyenekre...*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 12:13 am

-Hát...jó. Ha semmiképp sem vágyik egy kis társaságra én megértem.
*Szól a kedves,segítőkész hölgy majd odébbáll. Shadel teljes nyugodtan sétálgat a városka utcáiban amikor véletlenül egy sarokról kilép elé egy öreg tünde kinek kezében egy kosár gyümölcs van.Az ütközés hatására az egész kosár kiborul az öreg pedig szomorúan Shadelre néz*
-Sajnálom uram! Kérem! Segítene felszedni?
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 12:15 am

- Elnézést, figyelmetlen voltam *villámgyorsan felszedi a gyümölcsöket, majd az agg tünde kezébe nyomja a gyümikosárkáját és tovább - már szinte rohanva - siet Caras Caladhon belseje felé ~Rohadt nagy ez a város...~*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 12:31 am

*Shadel további útja a városközpontig bonyodalom mentes...sikeresen elérkezik a centrumba ahol elámul a rengeteg látnivalótól. Nyüzsgő-forgó emberek mindenhol s a hatalmas megértőség mely e várost övezi kihat Shadelre is.Nincs az ami szinte minden ember vagy épp törp városban hogy mindenki csak veszekszik a másikkal, itt mindenki megértő és segítőkész.*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 12:48 am

*Nézelődik...tetszik neki ez a város, de most ninc sok ideje*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:21 pm

*Shadel a centrumban nézelődik egy darabig amikor egy kapu tőle balra hangosan megnyílik s egy piros szőnyeg gördül ki az ajtón. Rengeteg tünde sereglik oda kosárkákkal kezükben s virágszirmokat szórnak a szőnyegre.Persze azért a kosárban is tartanak párat.Celebrian úr érkezik természetesen testőröktől körülvéve.A tündék meg is ragadják az alkalmat és ismét rózsaszirmokat kezdenek szórni.*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:23 pm

*Észreveszi a spontán felhajtást, ezért beáll a sorba és ő is, a többi tünde példáját követve, fejet hajt Celebrian előtt. ~Majd, ha kicsit kevesebb a tömeg, közlöm vele a hírt~. Kifejezlstelen arccal néz maga elé, semmit nem lehet kiolvasni belőle*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:28 pm

*Celebrian úr oldalra pillant a tömegre s a sorozatos hajlongók között megpillant egy ismerős személyt.Int őreinek, hogy mondani akar nekik valamit.Őrei odamennek hozzá Celebrian pedig súg valamit a fülükbe, azok pedig bólintanak egyet majd a tömeg közé vágva kiemelik onnan Shadelt és becipelik a palotába.Celebrian szónokol valamiről a város lakóinak majd bevonul palotájába s mosolyogva foglal helyet trónján amivel szemben két őr fogja Shadelt*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:35 pm

*Kicsit meglepődik, mert az őrök elég durván rángatták be a palotába, de nem mutatja ki. Észreveszi, hogy a király őt fürkészi tekintetével*
- Im gellui le *achened! *töri meg a kínos csendet. Mást nem tud mondani. Várja a tündekirály reakcióját*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:39 pm

*Elmosolyodik Shadel köszöntésén*
-Mae govannen, Mellon. Én is örülök, hogy újra látlak.
*Ismét mosoly tűnik fel az arcán*
-Elnézést kérek az őrökért...tudom, hogy kicsit durvák, de hát mégiscsak ez a foglalkozásuk.Megláttalak a tömegben és gondoltam ennyi idő után jó lenne beszélgetni...vagy te nem így gondolod?
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:43 pm

- De, persze...*feleli elhaló hangon* - Igazából azért jöttem, hogy híreket hozzak, bár nem tudom, mennyire lesznek újak számodra *hatásszünet, katarzis* - Dol Goldurban érdekes dolgok történnek. Egyre több orkcsapat kószál Bakacsinerdő környékén... *elhallgat Celebrian intésére*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:49 pm

-Hmm...az ottani erdő tündék már tájékoztattak. Az imént tártam a nép elé eme problémát...
*Sóhajt egyet, majd nagy levegőt vesz*
-Valami készülődik...de nem tudom, hogy micsoda. Egyébként jól bírtok az orkokkal? Mármint nem okoznak túl sok problémát? Könnyen ellátjátok a bajukat?
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2007 6:52 pm

- Fogjuk rá...csak azért késtem, mert tennem kellett egy kitérőt Rohan irányába... *halkabban folytatja* nagyon messzire elmerészkedtek a nazgulok Minas Morgultól *elhallgat*
Vissza az elejére Go down
Lothlorieni Gildraen
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Lothlorieni Gildraen


Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2007. Mar. 08.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2007 3:44 pm

*Egy kis fehér alak jelenik meg, bár a fehéret annyira nem is látni, mert egy trepszínű köpeny is van rajta. Körbenéz, és sóhajt. A hátizsákja erősen mozogni kezd.
- I...
Kezdi, de addigra már nem is mozog a kis batyu. Felnéz pár házra, és elindul. Pár percig egy kis térképet néz meg, majd hatásozott léptekkel egy kis házhoz lép, és eltűnik az ajtó mögöt..*
Vissza az elejére Go down
Lothlorieni Gildraen
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Lothlorieni Gildraen


Hozzászólások száma : 44
Registration date : 2007. Mar. 08.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2007 4:01 pm

*Nem sokára újra megjelenik a kis alak, de most a zsákja vastagabb, és a kezében egy kis állatkát tart. Aki nem ismeri eléggé az állatokat, akkor akár rá se nézzen. Az ugyanis egy párduc, meg egy leopárd keveréke. Árnyék lehúzta fejét ,és a kis rejtekből nézelődött. Gid se szó, se beszéd, pár perc múlva el is tűnt. Az útját hazafelé vette, ahol bizony kis rumli is fogadta.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2007 1:05 pm

-Mért kellett kitérőt tenned?
*Kérdi őszinte kíváncsisággal hangjában a tünde király majd mikor meghallja Shadel halkan mondott szavait kicsit meglepődik*
-Hogy érted a nazgulok messzire merészkedtek?
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2007 1:08 pm

- Helm Szurdokánál jártam, amikor észrevettem egy nazgult. Nagyon magasan repült, szabad szemmel nekem is alig tűnt fel...szerintem köze lehet a Dol Golduri mozgolódáshoz, mivel Szauron bukása óta nem igazán teszik ki a lábukat Minas Morgulból... *megcsuklik, hangja rejtélyes*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2007 1:11 pm

-Áá, már értem. Roppant hálás vagyok neked ezért az információért. Valami nagyon készülődik ami talán hamarosan bekövetkezik...fel kellene hívni eme veszélyre a halandók figyelmét is...ám még van erre időnk.
*Szól Shadelhez akinek megveregeti a vállát*
Vissza az elejére Go down
Shadel
1.Szintű kalandozó, 4pont
1.Szintű kalandozó, 4pont
Shadel


Hozzászólások száma : 38
Age : 311
Localisation : Bakacsinerdő
Registration date : 2007. Mar. 03.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2007 1:14 pm

- Most Völgyzugoly felé visz majd utam, utána jöhetnek a nagyobb halandó városok, ha Elrond és Galadriel, valamit Thranduil és Te így kívánjátok. *meghajol szertartásosan*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Általános Moderátor
Általános Moderátor
Mesélő


Hozzászólások száma : 68
Registration date : 2007. Feb. 02.

Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2007 1:18 pm

-Én beleegyezem...és úgy hiszem Galadriel úrnő is.
*mondja mosolyogva*
-Indulj útnak bátor erdő-tünde vidd hírét a nazguloknak Elrond úrhoz s meglátjuk ő mit felel.
*Fejet hajt Shadel-nek*


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 15, 2007 1:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caras Galadhon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caras Galadhon   Caras Galadhon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Caras Galadhon
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gyűrűk ura - A gyűrű háborúja :: Lórien :: Lothlórien-
Ugrás: